У зерні гречки міститься від 10% до 15% (у середньому 13,1%) білка, 67,8% вуглеводів, 3,1% олії, 2,8% золи, 13,1% клітковини. У складі білка гречки переважають легкорозчинні глобуліни та глютеніни, тому він краще засвоюється і поживніший за білок злакових культур (наближається за якістю до білків зернобобових культур). Містить багато незамінних амінокислот: аргінін (12,7%), лізин (7,9%), цистин (1%), гістидин (0,59%) та ін. У золі гречки багато фосфорної кислоти (48,7%), оксиду калію (23,1%) та оксиду магнію (12,4%). За вмістом заліза (1,7%) вона переважає інші круп'яні культури, а також багата на мідь.
Озиме жито - важлива продовольча і кормова культура. У зерні міститься 9-15% білка, близько 81% вуглеводів і вітаміни груп А, В, Е, PP. Житнє борошно використовується для випічки різних сортів хліба. Випікають також хліб із суміші житнього і пшеничного борошна. Житній хліб характеризується високою калорійністю і за біологічною цінністю білка переважає пшеничний. Білок жита порівняно з пшеничним містить більше незамінних амінокислот, особливо лізину. У житньому хлібі містяться ненасичені жирні кислоти, здатні розчиняти холестерин в організмі людини. Тому його рекомендують вживати людям похилого віку.
Овес містить значну кількість білків і вуглеводів, корисних жирів (ненасичених жирів і лінолевої кислоти), вітамінів, мінералів та мікроелементів. Це робить його прекрасним джерелом енергії, він запобігає виникненню відчуття втоми, яку спричиняє низький рівень глюкози.
Ця зернова культура є чудовим джерелом вітамінів групи В, вітаміну А, вітаміну Е і вітаміну D. Вона також містить мінерали, наприклад, кальцій, який запобігає остеопорозу. Овес багатий на залізо, яке допомагає доставляти кисень до тканин організму. Поряд з цим, овес містить цинк, який відіграє ключову роль у функціонуванні інсуліну.
Пшениця є не лише найбільш важливою продовольчою, але і кормовою культурою. Практично половина всього врожаю витрачається саме на кормові потреби. Це трав'яниста однорічна рослина, висотою 50-150 див. Буває озимої та ярої. Сьогодні існує безліч сортів пшениці. Умовно їх можна розділити на тверді і м'які види. Тверді сорти пшениці зверху біля колоса мають товстостінну, заповнену щільною масою, соломіну. У м'яких культур, навпаки, соломина тонкостінна і по всій довжині порожня.
Цей доступний і традиційний продукт — джерело великої кількості вітамінів і мікроелементів. Пшоно є основним постачальником рослинних білків і вуглеводів. Багатий вміст клітковини забезпечує роботу шлунково-кишкового тракту, очищає організм від шлаків, токсинів, знижує рівень холестерину в крові. Пшоно також належить до числа тих продуктів, які у процесі засвоєння підвищують лужну реакцію організму, що підвищує імунітет і сприяє здоров'ю та довголіттю.
Найпопулярнішою в якості концентрованого корму для сільськогосподарських тварин у всьому світі вважається кукурудза фуражна, ціна якої повністю відповідає її високим поживними якостями.
Одно- та багаторічні трав'янисті рослини з солом'яним стеблом 50 — 110 см завдовжки. Плід — зернівка (плівчаста або гола). Широко поширене вирощування ячміню звичайного (Hordeum vulgare), інші види вирощуються рідко або ростуть в дикому вигляді. Види Рід ячменю (Hordeum L.) об'єднує близько 30 видів (за різними даними 18 — 50) серед яких лише один культурний вид — ячмінь посівний (Hordeum sativum Jessen.) (2n-14), усі інші — багаторічні та однорічні форми дикорослого ячменю з набором хромосом 2n-14, 28, 48. Поширені в Європі, Азії, Америці, Північній Африці. В Україні 7 видів, з них у культурі 2 види. Існують та вирощуються озимі та ярі форми ячменю. Хімічний склад Вміст крохмалю в зернах 75 %, білків — майже 10 %. Ячмінь містить 8 незамінних амінокислот.
вул. Івана Франка, б.16,с.Копистин, Хмельницька область, Хмельницький район
31345, Україна
+380 (68) 953-32-95, +380 (67) 848-22-32
Для отримання актуальної цінової пропозиції заповніть форму запиту.
Зернові від ТОВ "Кармалюк"
Гречка
Жито
Овес
Пшениця
Фуражна пшениця 5 класу. Корм для сільськогосподарських тварин. Фуражне зерно Класи зерна
Залежно від якості, згідно ГОСТу, тверді і м'які сорти пшениці поділяються на різні класи зерна. Зерно твердих сортів має 5 підрозділів, а м'яких – 6. Всі класи, крім 5 і 6 використовуються в продовольчих цілях. Вищий, 1 і 2 клас пшениці відноситься до сильних сортів, які можуть застосовуватися як самостійно, так і в якості підсилювача слабких сортів при випічці.
3 клас вважається дуже цінним. У харчовій промисловості використовується самостійно і не потребує поліпшення. 4 класу пшениця може бути використана в харчовій промисловості та хлібопеченні тільки після її поліпшення вищими сортами. 5-6 класи зерна пшениці належать до «фуражним». Градація за класами якості в даному стандарті проводиться за показниками клейковини, вологості, білка (крім класу 5), щільності, зараженості шкідниками, шкідливою, зернової та смітної домішки.
При визначенні якості зерна фуражного враховується, перш за все, рівень його стану (вміст сухої речовини, сирого протеїну, обмінної енергії, сирої клітковини, фосфору, кальцію і ін).
Пшоно
Кукурудза фуражна
У числі основних відмінностей фуражної кукурудзи від інших злакових кормів:
Серед усіх зернових злакових кормів фахівці рекомендують купувати фуражну кукурудзу, тому що вона є ідеальним кормом для сільськогосподарських тварин.
Ячмінь
Контакти
Запит на отримання ціни
* - Ми не ведемо торговельних відносин з Російською Федерацією