«Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани

02 березня 2016 року на базі Державного архіву Хмельницької області відбулося відкриття виставки, присвяченої становленню органів юстиції та з нагоди 450-річчя Магдебурзького права у місті Хмельницькому.
На виставці можна ознайомитися із різноманітними журналами реєстрації, особовими справами працівників, які працювали на різних етапах розвитку органів юстиції, нормативно-правовими актами, які вносили зміни у функціонування органів юстиції, а також різними світлинами, на яких можна ознайомитись із керівництвом органів юстиції, їх працівниками, а також візити різних гостей, робочі зустрічі тощо.
Присутні ознайомились із історією становлення та розвитку органів юстиції області. Працівники Державного архіву Хмельницької області презентували матеріали представлені на виставці. Також запрошені ознайомилися із фільмом на тему: «Становлення органів юстиції Хмельницької області», в якому відображені історичні моменти управління юстиції Хмельницької області, а також перехід від тогочасних реформ до сьогоднішніх.
Окремо варто відзначити і присутність дослідника історії Хмельниччини, кандидата історичних наук Єсюніна С.М., який розповів як місту Хмельницькому було надано Магдебурзьке право.
Особливо приємно і почесно, що на відкритті виставки був присутній Голуб Володимир Сильвестрович – перший начальник відділу юстиції виконкому Хмельницької обласної ради народних депутатів трудящих, який працював на даній посаді понад 13 років.
Ще одним почесним гостем на даному заході був Радник Міністра юстиції, народний депутат України Алексєєв Ігор Сергійович. Варто зазначити, що саме Ігор Сергійович був одним із авторів-ініціаторів проекту Постанови про відзначення 450-річчя з часу надання місту Хмельницькому Магдебурзького права, який 16 лютого 2016 року був зареєстрований у Верховній Раді.
Насамкінець варто згадтио слова українського письменника Максима Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани».